5 ненудних способів вчити іноземну мову зі школярами
Зібрала для вас декілька цікавих ігор, що можна використати на уроках іноземної мови або вдома.
Думаю вони надихнуть вас, вчителі та батьки, на проведення творчо часу з дітками.

«Правда чи неправда»
Роздайте кожному учню листок паперу з написом «true» або «false». Залежно від того, який листок отримав учень, він розповідає або правдиву історію, або вигадану. Його однокласники за допомогою запитань повинні вгадати, бреше або говорить правду.

«Збери комікс»
Клас краще поділити на декілька груп. Роздайте кожному учню фрагмент з коміксу. Далі не показуючи один одному свої комікси, учні повинні спробувати їх описати, а потім розташувати в правильному порядку. Через 10 хвилин можна перевірити, чи правильно розташовані фрагменти та чи вийшла в них вийшла історія.

«Секретне слово»
Учням дається випадкова тема й випадкове слово, яке не пов'язане з цією темою. Кожен робить невеликий тематичний стендап, при цьому не називаючи заборонене слово. Всі інші намагаються вгадати, про що йде мова.

«Згоден — не згоден»
Роздайте кожному учню аркуш паперу з написом «згоден« на одному боці та «не згоден» з іншого боку. Потім скажіть вголос якусь спірну заяву й попросіть учнів показати листи з написами в залежності від їх позиції. Далі оберіть двох опонентів з різними поглядами на задану тему. Попросіть аргументувати свій вибір, а всіх інших — підтримати дискусію.

«Імпровізація на тему»
Підготуйте список тем, на які учні зможуть поговорити, а клас розбийте на дві команди. Кожній темі надайте номер, щоб визначити порядок виступів. Далі учні по черзі виступають за темою без підготовки; час на підготовку триває по 45 секунд. Хлопці з команди суперника повинні вловлювати граматичні та лексичні помилки в мові. За кожну названу помилку команда отримує бал.
Схожі статті