• Електронні щоденники та журнали, як вони допомагають навести лад в навчальному процесі.

Електронні щоденники та журнали, як вони допомагають навести лад в навчальному процесі.
Існує думка, що електронний журнал сіє в школах хаос і гору звітності. Але це хибна думка, бо освоївши технологію, це не викликатиме труднощів.

Зараз багато цифрових технології, які допомагають заощадити час, роблять навчальний процес більш творчим та зацікавить як вчителів, так і учнів. Електронний журнал, безумовно, відноситься до числа таких корисних винаходів.

Плюси:
  1. Нема потреби безглуздого переписування одних і тих же списків учнів та поурочного планування із року в рік. Тепер можна один раз створити документ в excel і завантажувати його в систему скільки завгодно одним кліком.
  2. Педагоги не заповнюватимуть зведену відомість успішності й відвідуваності. Тепер цей звіт формується автоматично - погодьтесь дуже зручно
  3. В електронному журналі може вібражатися розклад всіх вчителів.
  4. Проставляючи більше однієї оцінки за урок, можна вказати види робіт, за які вони отримані.
  5. Є можливість виправляти оцінки за потребою - в паперовому журналі це просто неможливо було зробити.
  6. Система автоматично підраховує суму оцінок в залежності від виду виконаної учнем роботи, а в кінці звітного періоду виводить середній бал. Опираючись на ці дані, виставляти річні та семестрові оцінки швидко і легко.
  7. На сторінці уроку є розділ для його опису, де можна вказувати інформацію про фактичне вивчення матеріалу, сторінки підручника й номери вправ. Це допомагає учням, що були відсутніми самостійно працювати вдома.
  8. Можна публікувати оголошення для учнів, батьків, колег і завжди бути в курсі важливих подій.
І на останок найголовніше - максимум здорового глузду і ніяких батьків під дверима.

Педагоги активно користуються мережею інтернет для збору інформації, тому відмовитися від паперової звітності їм було нескладно.

Наш онлайн-сервіс завжди готовий добомогти в заповнені онлайн журналів та ведення шкільної статистики.
Схожі статті