Ігри які можна використовувати для навчання
«Безлюдний острів»
Роздайте кожному учаснику аркуш паперу та попросіть намалювати будь-який предмет. Зберіть всі малюнки, перемішайте їх так, щоб жоден не отримав свій власний.
Після цього попросіть клас уявити, що вони знаходяться на безлюдному острові. При цьому вижити може тільки половина класу. Єдине, що на цьому острові буде у кожного, — предмет, який зображений на отриманому листку. Завдання кожного, переконати всіх, чому саме цей предмет допоможе вижити.

«Історія»
Троє учнів сідають в ряд, а четвертий стоячи контролює процес. У контролера є картки з іменниками. Один з тих, хто сидить отримує картку зі словом та починає розповідати якусь вигадану історію, пов'язану з цим словом, поки контролер його не зупинить та не видасть картку наступному. Наступний повинен продовжити історію, але використовувати вже своє слово, так роблять всі учасники. Цікаві та веселі історії гарантовані.

«Дві правди, одна брехня»
Кожен учень пише на листку три твердження про себе. Два з них повинні бути правдою, а одне - брехнею. Далі кожен читає свої твердження, а решта ставлять питання, щоб визначити, що з цього всього брехня.

«Вгадай, що на малюнку»
Учні повинні розбитися на пари. Видрукувати малюнки й роздайте їх кожному учню, але так, щоб ніхто, крім нього, не побачив що там. Кожен повинен змалювати зображення, а партнер — спробувати вгадати, що людина намалювала.

«Я ніколи не ...»
Учні по черзі називають речі, які вони не робили ніколи в житті. Наприклад, хтось каже: «Я ніколи не бував у Китаї». Якщо в класі знаходиться людина, яка бувала у Китаї. Її просять коротко про це розповісти й загнути палець однієї руки. Гра продовжується до тих пір поки, хтось не стисне в кулак.

Користуючись іграми на уроці, вам точно буде легко зацікавити учнів.
А в такий не нав‘язливий спосіб можна чудово потренуватись та вдосконалити свої знання.
Схожі статті