Пізнавальний контент Youtube для школярів і не тільки
Дедалі складнішим стає мотивувати та зацікавлювати учнів.
У морі під назвою мережа Інтернет можна потонути, серед безлічі освітніх платформ, форумів, мультфільмів, каналів.

Ось цікава підбірка контенту:
- Мультсеріал «Смішарики» всім відомий мультфільм, який захоплює і дітей й дорослих. Один зі спін-офф цього серіалу «Смішарики: Пін-код» - чудовий спосіб пізнавати щось нове. Має зручний формат, тривалість серії в середньому 10-15 хвилин. Є три сезони, кожен з яких присвячений одній з тем: «Нобелівський», «Стрибок у майбутнє», «Гуманітарні технології». Те що треба, аби малюк не засумував.

- Make me genius / «Стань генієм». Англомовний канал YouTube, автори використовують анімаційну форму для розповіді найрізноманітніших історій. Найбільша частина присвячена навколишньомк середовищу. Найцікавіше непотрібно володіти досконало англійською мовою, щоб зрозуміти зміст, все стає зрозумілим дякуючи простому візуальному поясненню.

- Peekaboo Kidz, англомовний канал YouTube про все на світі. Тривалість відео в середньому 4-6 хвилин де розповідають якими бувають хмари, як винайшли мультиварку, що таке землетрус та цунамі, та ще багато різних тем.
- ТеремокТВ. Російськомовний контент. Цей канал знають всі матусі малюків. Але не всім відомо, що в цього каналу також існує окремий проект Теремок School, де є понад 400 відео на різні теми.

- NOVA. Особливістю цього каналу можна назвати, те як авторам вдається за дуже короткий час (тобто тривалість серії), логічно й з анімаційними ілюстраціями пояснити що таке імунна система, біткоїн, для чого потрібні щеплення, тощо. Після перегляду здається, що тема для пояснення взагалі була не складною.

- Це мій будинок! Чудовий спосіб познайомитись із різними традиціями народів світу. Це 29 серій по 6-7 хвилин. Де діти з різних країн, знайомлять глядачів зі своїм будинком, побутом, традиціями та правилами в родині. Всі матеріали для перегляду можна знайти на YouTube каналі, babycot. Також на цьому каналі можна знайти ще багато цікавої корисної інформації.

- Цікава наука (Backyard Science) В основному це перекладені з англійської мови 15-хвилинні серії з оригінальними та захоплюючими практичними дослідами. Більшість з яких це експерименти з підручних матеріалів з тем фізики або хімії. Найголовніше цікаво буде для всієї родини.

- Узнавайка. Російськомовний канал, точніше російськомовний дубляж, де зібрано мультфільми для молодших школярів. У кожній серії розповідають про мистецтво, медицину, науку і ще багато іншого. Серії тривалістю до 20 хвилин.

- Хочу знати все! .Канал на YouTube, буде цікавий для хлопчиків. Адже більшість мультфільмів розповідають про різні автомобільні премудрості - акумулятор, свічки запалювання, генератор. Також розповідають про правила дорожнього руху. Серії не дуже великі, що не буде навантажувати дитину.

- Офіційний освітній канал ВВС - BBC Teach. Їх можна знайти YouTube, або на самому сайті ВВС, вкладки cbeebies - ресурс для найменших глядачів й BBC Earth - підбірка найцікавіших фільмів і передач про планету Земля. Величезна кількість інформації представлена у двоетапній парадигмі для початкового та вищого рівня. Вам точно сподобається.
Не соромтесь використовувати для своїх уроків різні канали YouTube.
Один з найбільших плюсів такої роботи зближення з вашими учнями.
Так вони точно знатимуть, що їх вчитель сучасний та користується тим самим ресурсом що й вони.

Це стане чудовим прикладом, що в мережі можна знайти багато цікавої та корисної інформації.
Схожі статті