Правила поведінки зі сферою інтиму для дітей
На даний момент, це досить поширена проблема сучасних школярів знімання на відео однокласників, коли вони переодягаються після фізкультури.
Нумо спробуймо розібратись, чому діти так роблять?

Існує брошура для дітей «Правила спідньої білизни» (її ще іноді називають «Правила трусиків»), розроблена у Раді Європи.
Ця брошура розроблена з метою захистити дітей від насильства, але викладені в ній правила одночасно допомагають встановити для дитини правильні особисті кордони.
В ній є пункт про те, що інтимні частини твого тіла — твоя власність, тому ніхто не може просити показувати або торкатися їх.
Як на мене, то про це правило, слід розповідати дітям вже з трирічного віку.

Молодші школярі, як правило, вже знають, звідки насправді беруться діти, що таке секс і як влаштовані геніталії хлопчиків і дівчаток.
Для них це доволі цікаві теми, але далеко не у всіх є можливість отримати адекватні відповіді та роз'яснення від батьків.
Тому діти задовольняють свій пізнавальний інтерес, хто як може

Школярі багато жартують на туалетну та генітальну тематику, і тут не має підтексту еротики просто в такий спосіб вони вивчають питання.

Не будемо забувати, що в наш час багато дітей захоплені й часто беруть приклад з популярних блогерів, в чиєму середовищі часто заведено знімати все підряд.
Також не слід забувати, діти експериментують з почуттям сорому, провокують та перевіряють один одного на сміливість.

Тому не варто, забувати говорити з дітьми про правила поведінки зі сферою інтиму.

Основними з яких є:
- не заведено демонструвати свої геніталії іншим людям;
- ніхто не має права просити тебе показувати геніталії;
- ніхто не має права торкатися до твоїх геніталій, за винятком одного з батьків або лікаря в разі необхідності, але з твого дозволу;
- ти господар свого тіла, ніхто не може просити тебе зробити те, що тобі некомфортно.
Найголовніше — не підміняти справжнє інтимне виховання та роз'яснення з покаранням та залякуванням.
Схожі статті