Топ 6 книг для саморозвитку
Гаряча кружка чаю або какао, плед на плечах, зручне крісло, книга в руках – здається, ідеальне завершення робочого дня.
Особливо в осінньо-зимовий період, коли усіх «накриває, осіння печалька».

Але ввечері вчитель навряд чи захоче читати методичку чи енциклопедію.

На цей випадок я підготувала для вас список книжок для саморозвитку.
  1. Хэл Элрод «Магія ранку. Як перша година дня впливає на ваш успіх». Ранкові ритуали, які допоможуть зробити ваш день продуктивнішим. Ви знайдете поради як знизити рівень стресу, як знайти своє покликання та йти до нього, як підвищити продуктивність та навчитись виділяти основні задачі.
  2. М. Дж. Райан «Цього року я…Як змінити звички, виконувати обіцянки або зробити те, про що ви давно мрієте» Такий собі посібник або довідник лайфхаків по досягненню поставленої мети. Ця книга для тих, хто хоче навчитись виконувати обіцянки, схожі на ці: «З понеділка піду в спортзал…» або «Завтра дороблю…» чи подібні. В книзі наведено багато прикладів з життєвих ситуацій та вправ.
  3. Шэрон Мельник «Стресостійкість. Як зберегти спокій та ефективність в будь-яких ситуаціях» Книга допомагає навчитись контролювати емоції, виходити конструктивно зі складних ситуації, роз приділити задачі в залежності від пріоритетності. Також в книзі представлені вправи на дихання, деякі фізичні вправи та ментальні, щоб знизити рівень напруги.
  4. Эль Луна « Між потрібно та хочу. Знайди свій шлях та слідуй за ним». Дуже креативна книга, що надихає. Допоможе знайти своє покликання та розповість різницю між «хочу» та «потрібно».
  5. Эрік Бертран Ларссен «На пределе. Неделя без жалости к себе» Автор пропонує почати працювати над самовдосконаленням у понеділок о 5 ранку та закінчити в неділю ввечері. Книга вказує нам на те, що ми можемо набагато більше ніж нам здається. «Пекельний тиждень», як його називає автор, це результат назавжди, який можна вдосконалювати постійно. Кому цікаво? Введіть у пошуку хєштег «НаПределе», «АдскаяНеделяМИФ».
  6. Брайан Трейсі «Вийди з зони комфорту. Зміни своє життя. 21 метод підвищити власну продуктивність». Її вважають №1 у світі по саморозвиток. В книзі розповідають про те, як досягнути результату виходячи з зони власного комфорту.
Приємних літературних вечорів вам, маю надію я вас надихнула.

І нехай результати вашого саморозвитку будуть помічати і інші та надихатимуться вами.
Схожі статті