• Чи може вчитель саморозвиватись в декретній відпустці?

Чи може вчитель саморозвиватись в декретній відпустці?
Ми вже говорили у наших статтях про саморозвиток.
Думаю, буде доречним підняти питання про декрет та саморозвиток.
Більшість напевне скаже, це не можливо.

Але я думаю навпаки й тут все залежить від вашого бажання та натхнення.
Розповім дещо з власного досвіду про онлайн семінари.

«Нещодавно, зовсім випадково, на одному з освітніх порталів потрапило мені на очі запрошення долучитись до дводенного семінару для вчителів. І що цікаво зовсім безкоштовно. Я доволі скептично ставлюсь до безкоштовних послуг, адже часто це просто марна трата часу. Але цього разу, мені чомусь захотілось зареєструватись та взяти участь у ньому.
Після реєстрація я отримую, лист з програмою семінару.
Тема, виявилась доволі цікава, пов’язана з Новою Українською Школою, думаю клас, буду як то кажуть «на хвилі».
За день до початку приходить лист-нагадування про семінар, а там гарна новина, додали ще й один день семінару, де будуть ділитись досвідом колеги педагоги з Ізраїлю…
Настав день семінару, скажу відверто, це було просто чудово.
Я отримала таку тонну корисної інформації. Що тепер я вже шукаю якийсь новий онлайн-семінар, щоб почути ще щось цікаве…»

Ось декілька порад:
  1. Обираючи семінар зверніть увагу, бажано щоб лекторами були колеги з інших країн. Одразу дивіться програму, підбирайте курс так, щоб більшість тем була для вас цікавою.
  2. Онлайн курси, це найкращий варіант для вчителя, що у декреті. Більшість ігнорує таку можливість. В залежності від семінарів або курсів, вони можуть бути у вільному доступі для зареєстрованих учасників, а це означає що переглянути лекцію можна в зручний для вас час. Єдиний мінус перегляду онлайн, ви не зможете поставити запитання лектору.
  3. Навчатись безкоштовно - можливо. Знайти такі курси дійсно не легко, але можливо. Варто звернути увагу, що в оголошені може бути вказано що курс безкоштовний, а при реєстрації буде вказана вартість. Будьте уважними, не спішіть одразу заповнювати форму, прогляньте спершу її.
  4. Ви також маєте можливість отримати сертифікат. Деякі з них потім можливо використати під час атестації. Паперовий варіант організатори можуть вислати поштою. Також є електронні сертифікати. Мінус, але вони всі є платними.
Скажу «по секрету», декілька лекцій я слухала через навушники готуючи вечерю).
Але користі вони мені принесли не менше ніж ті, що я переглядала у записі.

Нехай декретна відпустка стане для вас, періодом великого саморозвитку.
Схожі статті