• Як вчителю зберегти сили протягом всього навчального року?

Як вчителю зберегти сили протягом всього навчального року?

Пораджу декілька своїх правил:
  1. Повноцінний сон. Відводьте не менше 8 годин. Пам‘ятайте, виспана людина завжди здорова й чудово виглядає. В неї гарний настрій, а це запорука проведення хороших уроків.
  2. Багато кисню. Провітрюйте класну кімнату кожної перерви, незалежно від пори року та погоди.
  3. Лінуйтесь, хоча б іноді. Знаю, для вчителя це складно, але варто спробувати, а раптом сподобається ;)
  4. Фізична активність. Спорт, прогулянки або танці будуть доречними. Згодить навіть ранкова руханка)
  5. Спілкування з колегами. Навіть негативний досвід має позитивний вплив. Обмінюйтесь досвідом, знаходьте час на семінари, тренінги, аналізуйте, радьтесь, діліться та переймайте - все це розвиває вас.
  6. Маленькі радощі. Виділяйте кошти на дрібнички для себе. Любите малювати - малюйте, хочеться співати - співайте, танцюйте, вишивайте, пишіть вірші. Все це буде вас надихати, а тоді ви працюватимете із натхненням та душею.
  7. Читайте хороші книжки. А поняття «хороші» для кожного своє, очевидно що це буде приносити вам користь та задоволення.
  8. Зустрічайтесь із друзями. Ви теж «людина» і значить у вас має бути особисте життя. Час проведений в хорошій компанії наповнить вас життєвою енергією.
  9. Бережіть себе та власне здоров‘я. Пам‘ятайте, виходячи за межі навчального закладу залишайте роботу на роботі й вдихайте життя на повні груди)
Схожі статті