• Проблеми з якими зустрічаються дітки вчителів, які вчаться в класі своєї мами або тата (Частина 1)

Проблеми з якими зустрічаються дітки вчителів, які вчаться в класі своєї мами або тата (Частина 1)
01.05.2019 Корисне
Вчителі часто залишаються для учнів далекою планетою, а не людиною, у якої теж є сім'я, захоплення та навіть домашня тваринка.
Ми звикли бачити їх суворими, вимогливими або справедливими.
Але вони теж приходять додому та готують вечерю для своїх діток, а для їхніх дітей робота мами або тата часто стає випробуванням.

- Твоя мама вчитель ти зобов‘язаний бути прикладом для всіх.
З дитинства такі дітки часто приходять з мамою на роботу. Їх знають та з ними граються всі колеги вчителі. Але коли настає час навчатися, буквально з перших днів з‘являється ярлик «приклад для наслідування».
Всі вчителі, якщо дитина трохи оступається, відразу йдуть скаржитися мамі дитини. Але не завжди виходить бути ідеальним. Звичайно, можна говорити, що це своєрідне виховання, але воно не завжди має позитивний вплив.
Вчителі часто не усвідомлюють, що мама/тато-викладач не робить свою дитину ідеальною (часто буває навіть навпаки).

- Тебе можуть образити, бо ти дитина вчителя, й це вважається нормальним.
Всі батьки намагаються будувати довірливі стосунки. На певному етапі мама/тато стає класним керівником. Очевидно, що періодично дитина буде про ситуації які її турбують в класі. Однокласники через певний проміжок часу оголосять бойкот, адже начебто дитина розповідає все те, що не має говорити. Не буду детально зупинятись на переживаннях дитини в такий момент — це очевидно. Наголошу тільки одне психологічно це дуже важко, як для дитини так й для мами/тата вчителя.
В такій ситуації може опинитися майже кожна дитина вчителя. Тому що інші учні вважають, що цю дитину виділяють, що він краще за них, раз його мама працює в школі. Йому роблять «поблажки» й багато чого пробачають. Хоча, як правило буває все з точністю до навпаки.
Схожі статті