• В Черкаських школах запустили в роботу електронні щоденники та журнали

В Черкаських школах запустили в роботу електронні щоденники та журнали
18.12.2018 Корисне
З жовтня в усіх шкалах Черкас починають свою роботу електронні щоденники. Дана програма подобається як батькам та дітям, так і вчителям. Адже тепер через мобільний додаток або смс-повідомлення батьки у режимі реального часу та безкоштовно можуть проконтролювати успішність дитини, а також як вона відвідує школу. Але це ще не все, у вільному доступі для батьків та дітей розклад уроків та домашні завдання.

Для реалізації даного проекту в навчальні заклади міста надійшла майже тисяча комп’ютерів-планшетів, які повинні допомогти запровадити електронні щоденники та журнали. Планшет оснащений безкоштовним 3G-інтернетомі та буде знаходитися в кожному класі. Саме з його допомогою вчителі оперативно вноситимуть інформацію про успішність і відвідування в електронний журнал. Але поруч із електронною версією, вчитель буде вести і звичайну паперову копію.
Крім того, при бажанні за внесеними даними можна автоматично визначити рейтинг учня, «з’їхала» чи «піднялася» дитина в успішності. Ця інформація дасть можливість батькам побачити чітку картину навчального процесу. Батьки зможуть слідкувати лише за своєю дитиною, а вчитель за всім своїм класом, а директор, відповідно, за всією школою.

Що стосується педагогічної думки, то і директори шкіл, і навіть вчителі з великим стажем роботи позитивно відмічають нововведення. Дана технологія допомагає зробити навчальні заклади більш сучасними. Варто відмітити, що справу з електронною шкільною документацією вже мали в 12 та 32-ій школах Черкас. Як говорить статистика, кількість пропусків учнями занять зменшилася у сім разів, а активність дітей на уроках зросла. Учні розуміють, що батьки моментально отримають інформацію про роботу на уроці, тому намагаються краще вчитися.

Нагадаємо, що електронні щоденники першими запроваджують в Черкаських і Сумських навчальних закладах. Для них обладнання надано безкоштовно, так як і програмне забезпечення. Чекаємо сучасних нововведень в решті шкіл України, які допоможуть виховати успішну і конкурентоспроможну молодь.
Схожі статті