В яких випадках в школі можуть оголосити карантин
14.01.2019 Корисне
Школярі думають, що карантин - позапланові канікули, а для батьків це раптовий лікарняний, ще й зайвий «головний біль».
Насправді, повністю закривають школи в рідкісних випадках. Сьогодні розповім детальніше про те, як працюють правила введення карантину.

Карантин зовсім не обов'язково означає, що всі повинні перестати ходити до школи. Його можуть оголосити в певному класі. Можуть обмежити учням пересування по школі, можуть виділити окремі столи або посуд у їдальні для групи школярів, що на карантині. Цілком школу закривають у рідких випадках.

Оголосити карантин у навчальних закладах можуть згідно/рекомендації наказу міської ради. Також таке рішення можуть приймати директори шкіл. Санепідеміологічна організація також може контролювати, як проводяться обмежувальні заходи у навчальних закладах.

Згідно з статистикою про ГРВІ та грипу, повний карантин оголошують тільки в тому випадку, якщо загальна кількість хворих складає понад 20% від загального числа учнів. Уточнення, мова йде саме про хворих, а не просто відсутніх - тобто наявність медичного діагнозу є важливою умовою.

Крім того, причинами для карантину можуть бути різні інфекційні захворювання, наприклад, кір. Школа отримує інформацію від лікувального закладу про те, що в учня такого-то класу виявили інфекційну хворобу. В такому випадку школа повинна вжити заходів, які вказані в постанові про певне захворюванню та діяти згідно з прописаними інструкціями.

Терміни та закінчення карантину, як правило, вказують у постанові/наказі. Зважаючи на обставини та статистику, карантин можуть продовжувати або зменшувати його тривалість. Всю детальну інформацію можна отримувати у вашого класного керівника.

Нехай незапланованих, так званих, «канікул» цієї зими у вас буде мало або ж не буде взагалі).
Схожі статті