1. В тексті повідомлення неможливо виразити емоції. Пиши так, щоб було зрозуміло, що ти відчуваєш. «Мене засмутили твої слова», «Я дуже радий», «Я зараз злюся через те що ти написав», «Спасибі, мені приємно це читати»Важливо навчати, впливати й контролювати те, що робить дитина в чатах, а значить, є шанс навчити правильно використовувати цей винахід цивілізації.
2. Не пиши образливого тексту, бо вони можуть бути запрінтскрінені та використані проти тебе. Опускаючи момент, що образливі повідомлення писати взагалі не коректно.
3. Якщо тобі не відповідають, треба зачекати. Дзвонити 10 раз неввічливо. Після 11 в принципі дзвонити неввічливо. Та й писати небажано.
4. Завжди висловлюй своє ставлення до того, що ти відправляєш. Наприклад, незрозуміло, як ставитися до фото без тексту. Це дорослі можуть додумати контекст. Однолітки можуть додумати не те, що малось на увазі. В кращому випадку тобі напишуть «це що?»
5. Не пиши іншим те, що ти б не хотів прочитати на свою адресу. Правило начебто очевидне, але не зовсім зрозуміле дітям, які тільки розвивають емпатію.
6. Якщо хтось пише тобі особисто, не треба це пересилати в чат, навіть якщо тобі дуже хочеться поділитися з кимось цією інформацією.
7. Якщо спілкування вийшло за рамки твого кордону, що тебе ображає, відправляй в БАН не дивлячись. Потім можна в офлайні обговорити. Але терпіти недружню або настирливе спілкування не потрібно.
8. Ніколи не відкривай повідомлення з невідомих номерів, не клікайте на посилання. Видаляйте не шукаючи в суті.
9. Ніколи не відправляй фотографії, що компрометують в тому числі фото інтимного характеру. Навіть друзям та навіть жартома.
10. Відразу розберися з настройками месенджера, щоб геолокація і час останнього входу не були видимі. Якщо в налаштуваннях поколупатися, там багато всього цікавого є.
Якщо у вас виникли запитання чи побажання, ви можете написати в нашу службу підтримки, і ми з радістю вам відповімо
Якщо ви знайшли помилку, або маєте побажання та пропозиції для покращення роботи сервісу, будь ласка, напишіть нам :Р
Доступ до електронного онлайн журналу та управління даними учнів.
Перегляд онлайн щоденика та можливість брати активну участь в житті класу своєї дитини.
Твій особистий онлайн щоденик.