5 корисних порад для батьків школяра
16.11.2018 Батькам
1. Не все одразу.
Для діток усвідомлення початку навчального процесу вже є стресом. Необхідно не забувати про відпочинок та час на ігри, а вже потім приступати до виконання домашнього завдання. Якщо ви, як і я вважаєте, що заняття спортом або мистецтвом необхідна частина розвитку дитини, раджу дозовано відвідувати такі заняття.
2. Пам'ятай, що молодші школярі можуть концентруватись лише 15 хвилин
Тому, виконуючи домашнє завдання зі своїм школярем, після 15-20 хвилин – зробіть паузу для відпочинку. Згодиться навіть пострибати на місці раз 20). До речі, починати виконувати домашні завдання радять з письмової роботи. Також варто чергувати усні завдання з письмовими. Слідкуйте щоб загальна кількість витраченого часу не перевищувала більшу частину часу в порівнянні з відпочинком.
3. Будіть із радість
Адже, в дитини починається новий день, а тут мама-метеорит, тормошить, або стягує ковдру. Діти зараз з телефонами на «ти» тому, краще навчити вашого школяра користуватися будильником, але не залишайте процес піднімання без уваги. Не дражніться - це образливо. Створюй атмосферу добра й тепла, посміхайтесь.
4. Не ставте «зайвих» запитання
Мова йде про банальні фрази, типу: «Як пройшов день у школі?» або «Що за оцінки ти отримав?», «Як справи з географією? (чи іншим предметом)». Дитина якщо захоче розповість сама. Це допоможе зблизити ваші стосунки.
5. Найкраще для дитини, лягати спати з батьками
Важливим є перед сном трішки поспілкуватись з дитиною, заспокоїти її, уважно вислухати, можливо саме зараз вона розкаже вам секрет, покажіть, що ви її розумієте та підтримуєте. Поцілуйте та скажіть як ви любите, побажайте солодких снів іноді цього так не вистачає нашим діткам.

Це список на перший погляд банальних порад і напевне кожен із вас їх знає, бо саме ви найкращі батьки для ваших дітей.
Але вдумайтесь в суть того що мені хотілось вам нагадати)

Нехай тепла та любові у ваших родинах буде вистачати усім.
Схожі статті