Репетитор – необхідність чи престижність
18.02.2019 Батькам
Роки у школі – чудова пора, але не безтурботна. Частина батьків замислюються над відповіддю на питання: Чи можна дійти до успішного фінішу гарної і насиченої пори без участі репетитора?

Навчання у школі складається з етапів, які часто мають певну складність.
Батьки звертаються за допомогою до репетиторів, найчастіше для цього є дві причини: це наявність у дитини проблеми сприйняття шкільного матеріалу або постійна зайнятість з боку батьків.
Маючи гроші, але не маючи часу, який можна було б присвятити навчанню дитини, аби впевнитись утому, що їх дитина буде мати відповідний рівень знань і забезпечити собі відносний спокій, батьки готові оплачувати репетитора.
Іншими словами, батьки «купують» вирішення своїх проблем.

Часто їх вибір правильний. Індивідуальне навчання дає гарні результати. Існує думка, коли дитина не встигає, то шкільний вчитель не може виконувати роль репетитора.
Коли прийде час оцінювання знань, то оцінка може бути не об’єктивною, а додаткові заняття будуть розглядатися як купівля оцінки.

Платні індивідуальні вчителі полегшують життя учня на ниві знань і допомагають їх удосконалити.
Але не завжди безвихідним положенням є його втручання.
Шкільна профільна програма старшої школи так складена, що значна частина часу і сил йде на вивчення спеціалізованих дисциплін.
Тому учню важко правильно встановити акцент і вміло встановити потрібні висновки.
На сьогодні існують поодинокі випадки не достатньо високого рівня професіоналізму вчителя, наслідком чого є неналежне викладання і незацікавленість учня.
Тоді батьки шукають репетиторів надіючись, що вони всесильні і заповнять прогалини у знаннях дитини.

Взагалі, давно існує твердження: «хто хоче, той вчиться, а хто ні, той шукає собі виправдання».
В Україні велика кількість обдарованих дітей, які мають високу швидкість мислення, здатність критично мислити у потрібних ситуаціях, умінням вправно оперувати великою кількістю інформації, гарно запам’ятовувати та використовувати вивчений матеріал.

Купити все не можливо. Потрібно правильно визначити причину невисокого рівня знань учнів, а тоді шукати на неї відповідь.
Часто варто відшукати правильні способи аби підвищити мотивацію у дитини до вивчення того чи іншого матеріалу, навчити дитину самоорганізовуватись, правильно розраховувати свій час і виділяти пріорітети.

Не менш важливим є розвиток природних здібностей дитини, які батьки не бачать або не розвивають їх.
Схожі статті