Як стати сучасними батьками.
12.12.2018 Батькам
Ваша дитина розбирається у гаджетах, він практично невіддільний від свого телефону.
Обмежувати є доречним тільки молодших школярів.
Сучасні школярі знають, як багато нового щороку з'являється у різних світових компаній.
Вони вміють знаходити нові зручні функції й все пристосовувати під себе.
Парадокс, що при всій залежності від техніки вони воліють особистій зустрічі. У діловому середовищі це називається networking - створення сітки корисних зв'язків.
Якщо ви поспілкувалися з людиною особисто, знайшли спільні інтереси і згадали мільйон знайомих, він стає «своїм».
Адже всі ми щодня спілкуємося з безліччю цифрових співрозмовників, зв'язку з якими насправді дуже ілюзорний. Персональне спілкування і зустрічі в офлайні перетворюються в цінність.
Нею потрібно навчитися користуватися грамотно.

Сучасне покоління іноді вчиться користуватися смартфонами раніше, ніж починає говорити. Вони без кінця перемикаються між різними мессенджерами, соцмережами, повідомленнями - це для них природно.Тому їм так легко дається багатозадачність, яку буває важко засвоїти дорослим.
Вони просто ділять завдання на маленькі фрагменти і в результаті роблять все відразу. За прикладом вашої дитини спробуйте по-іншому розподіляти свій час. Ви перестанете чинити опір ритму, який нав'язує цифровий світ, заощадите сили й нерви. Це зробить вас більш ефективними на роботі і більш терплячими - в сім'ї.

Діти постійно дивляться і знімають відео і стрім, слухають підкасти.
Вони, схоже, навіть думають в такому форматі. І найближчим часом корисних відео і стрімів в інтернеті буде з'являтися все більше.
Ваша дитина допоможе знайти відеоблогера, який знає все про різдвяні канікули в Європі, або підкаст, цілком присвячений вашому улюбленому виду мистецтва.
Можете попросити дитину показати ті відео, які із задоволенням дивиться він сам. Так ви зможете дізнатися, що йому подобається і, можливо, запропонувати щось цікаве або корисне, навіть не обов'язково в відеоформаті.

Сумніваюсь, що сучасні школярі матимуть бажання працювати офісі.
Їм потрібна свобода й автономність. Вони не збираються сидіти за комп'ютером з 10 до 19 й люблять самі розпоряджатися своїм часом.
Багато з них мають намір з самого початку працювати на себе.
Часто їм хочеться поєднувати кілька занять (а у тих, хто вже підріс, це чудово виходить), і вони мають рацію. Зараз є безліч професій на стику різних областей.
Сучасні технології допомагають нам бути мобільними й не прив'язуватися до офісного стільця. Повторюйте за своїми підлітками: вони знають, як ви будете жити в майбутньому, бо вони вже так живуть.

В Інтернеті можна знайти будь-які курси, навіть на самі рідкісні теми. Якщо ви хочете навчитися готувати, поліпшити своє резюме, отримати сертифікат іноземного вишу або навіть змінити професію, це можна зробити в мережі Інтернет.

Час летить і наші діти зараз більш обізнані в деяких питаннях ніж ми. Тому нам залишається лише вчитись у них, а це не просто розвиватиме нас, а ще й чудово допоможе мати чудові стосунки з нашими чудо-чадами)
Схожі статті