• Додаток YouTube Kids відтепер офіційно доступний на території Україні

Додаток YouTube Kids відтепер офіційно доступний на території Україні
01.03.2019 Батькам
Завдяки офіційному запуску додатка на території нашої держави користувачі можуть швидше і простіше знаходити відеоролики та канали для своїх дітей, а також мають можливість обмежувати тривалість перегляду.
Дану інформацію повідомляє сайт «Розвиток дитини».

Даний додаток Google зібрав у собі велику кількість пізнавальних та розважальних відео, які будуть цікаві не лише дітям, а й всім членам родини.
Зокрема, тут з легкістю можна знайти улюблені мультики дітей, навчальні ролики, а також є можливість прослуховувати різноманітні вірші та пісня.
Також представлені кліпи, в яких доступно і зрозуміло для малюків пояснюють важливі питання про науку, мову, математику чи природу.
Що дозволяє розвиватися дитині значно швидше.

Вже чотири роки YouTube Kids активно працює в США і за цей час зайняв одне з лідируючих місці в дитячому рейтингу.
Відтепер даний додаток є безкоштовним в Україні і його можна без проблем встановити на телефон або будь-який інший гаджет.
А з допомогою приставок та спеціальних додатків можна використовувати на великому екрані.

Пропонуємо увазі користувачів основні можливості, які сподобаються батькам:

  1. Вся інформація згрупована в чотири основні категорії: шоу, цікавинки, навчання і музика. Тому додаток зручний і містить дані корисні і цікаві для всієї членів сім’ї.
  2. Відео, зібрані в додатку надані надійними партнерами. Дитина може дивитися добірку на будь-яку тему, а батьки мають можливість закривати або відкривати доступ до певних тем.
  3. Легкість користування. Зображення великого розміру, дизайн яскравий і різнокольоровий, всі значки чітко видно, що є особливо корисним для найменших користувачів. А при першому запуску програми батьки зможуть дізнатися всю інформацію по налаштування додатку.
  4. Схвалений батьками контент. Додаток оснащений багатьма корисними функціями, зокрема є можливість схвалити відео для перегляду. При бажанні дорослі можуть взагалі вимкнути можливість пошуку для дитини. В цьому випадку дитина буде переглядати відеоролики дозволена дорослими.
  5. Тривалість перегляду. Вбудований таймер дозволяє обмежувати час перегляду дитиною відео. Наприклад можна встановити час сеансу 20 хв.

Додаток YouTube Kids абсолютно безкоштовний завдяки рекламі, яку він підтримує.
Але всі рекламні ролики в програмі перевірені і відповідають вимогам розміщення реклами.
Це означає, що дитина не побачить реклами продуктів харчування або напоїв, відеоігор.
Крім того, відсутня реклама, яка не призначена для дітей старше 12 років.

Встановити додаток можна вже зараз.
Схожі статті