7 корисних сайтів для вивчення англійської мови
30.10.2018 Учням
Вивчення іноземної мови, завжди складний процес.
Аудіювання – це найважчий розділ і одна зі складових ЗНО.
Доступ до мережі Інтернет та наші гаджети можуть стати в пригоді під час підготовки.Ось список сайтів, що будуть корисними для різного віку:
Ресурс для дітей віком 3-11 років. Тут є велика бібліотека з книжками, що озвучені правильним британським англійським. Можна слухати, читати, розглядати картинки. Сайт безкоштовний, потрібно лише зареєструватися.
Ресурс для найменших та дошкільнят. Тут є пісні, історії та відео, вправи для виконання. До кожного матеріалу можна видрукувати слова. Сайт безкоштовний, реєструватися не потрібно.
  • Fredisalearns.com
Потрібно зареєструватися тоді ви отримаєте доступ до занять. Урок розраховано на дошкільнят, в ігровій формі.
  • Ted.com
Сайт розраховано для дорослих та підлітків. Можна навіть слухати разом. Тут є велика кількість тем, актуальних або філософських. Сайт безкоштовний, реєструватися не потрібно.
  • http://yr.media
Підійде підліткам. Це радіостанція, розроблена молодими журналістами для своїх однолітків. Теми в основному Інтернет, стосунки з протилежною статтю, стосунки із друзями, майбутня професія. Сайт безкоштовний, реєструватися не потрібно.
Сайт для тих хто любить знаходити істину. Це так званий мікс з науки, мистецтва, історії. Розраховано на школярів середньої та старшої ланки. Сайт безкоштовний, реєструватися не потрібно.
Тут є понад 9500 оригінальних аудіо матеріалів на різну тематику, які поділені на рівні для новачків або профі. Багато циклів аудіо файлів з субтитрами. Також є платні курси та послуги.
Приділяйте хоча б 15 хвилин на день на вивчення та вдосконалення знання мови.
Робіть це системно, тоді ви будете мати чудовий результат.

І нехай вивчення іноземних мов буде легким для вас, але не забувайте про рідну українську мову.
Схожі статті