• Як максимально якісно підготуватися до ЗНО з англійської мови в 2019 році

Як максимально якісно підготуватися до ЗНО з англійської мови в 2019 році
03.02.2019 Учням
Так як у ЗНО з англійської мови з 2018 року використовується аудіювання, то і готуватися потрібно з урахуванням цього факту. Минулорічні абітурієнти не зраділи нововведенням і скаржилися на погану якість та гучність аудіо-записів.
Але не зважаючи на це, даний вид перевірки знань буде використовуватися й надалі в ЗНО.

На аудіювання відведено 30 хвилин. Дана частина поділяється на три частини в залежності від рівня складності: від елементарних до найскладніших. Всього аудіювання містить 16 запитань. Прослухати запис є можливість двічі.
Щоб успішно скласти дану частину тестування в першу чергу необхідно уважно перечитати інструкцію, адже більшість помилок, які здійснили учні, сталися саме через неуважність. Також варто врахувати, що під час екзамену можуть траплятися незнайомі слова, що становлять біля 3-5%. Але це не повинно спливати на загальне розуміння тексту.

Перша частина аудіювання містить шість запитань, які повинні перевірити наскільки абітурієнт розуміє почуте. Тут варто особливо звернути свою увагу на ключові слова аудіо.

Друга частина складається з п’яти запитань. Для відповіді на них необхідно прослухати діалог двох співрозмовників. Відповідаючи на запитання потрібно вказати істинне чи хибне твердження. Варто відмітити, що запитання можуть йти не в тому порядку, що й в треці.

Третя частина складається з п’яти запитань з трьома варіантами відповіді до кожного. Складність полягає в тому, що необхідно зрозуміти, коли доповідач переходить до іншого питання. Також не все так просто з варіантами відповіді, адже на перший погляд будь-яка з них імовірно правильна, адже згадується в тексті. Для успішного проходження цієї частини, варто зрозуміти головну ідею речення.

І головне, якщо не влаштовує якість аудіо запису, то про це необхідно сказати під час вступних інструкцій. Висувати зауваження під час або після тестування не має сенсу.
Схожі статті