Розпочалася реєстрація бажаючих здати у ЗНО-2019!!!
06.02.2019 Учням
З 5 лютого розпочинається прийом заявок на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Закінчується реєстрація 25 березня, але не варто відкладати на останній день, адже потрібно зібраний набір документів відправити в свій регіональний центр оцінювання якості освіти.

Випускникам-одинадцятикласникам потрібно здати шкільний екзамен у формі ЗНО з трьох предметів. Обов’язковий іспит з української мови та літератури, а один з предметів математику або історію України (в період ХХ – початку ХХІ ст..) обирають учні. Третій предмет можна вибрати із списку предметів самостійно.

Діти, які своє майбутнє хочуть пов’язати із здобуттям освіти у вузах, мають можливість отримати сертифікат ЗНО з чотирьох різних предметів, але не більше. Вибір досить великий: всього 11 навчальних предметів.

Щоб без проблем зареєструватися у тестуванні ЗНО необхідно сформувати і відповідно до зразка заповнити спеціальну реєстраційну картку. Створити її можна з допомогою відповідно сервісу, розташованого на веб-сервісі регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зібраний набір документів потрібно подати відповідальному у навчальному закладі за реєстрацію випускників у тестуванні. Керівник школи отримані документи має переслати до регіонального ЦОЯО до 18 березня цього року. Якщо виникли запитання або проблеми з реєстрацією, то інструкцію по реєстрації можна отримати на сайті українського центру оцінювання якості освіти.

Учасники тестування, які не здають ДПА у вигляді ЗНО, всі зібрані під час реєстрації документи повинні самостійно відіслати на адресу свого регіонального центру.

Згідно з попередніми даними Українського центру оцінювання якості освіти в 2019 році буде близько 330 тисяч учасників ЗНО, серед них цьогорічні випускники шкіл, а також студенти професійних навчальних закладів. Також скласти тест ЗНО в цьому році мають право випускники минулих років.
Схожі статті