Секрети успішного ЗНО з математики 2019 року
08.02.2019 Учням
Одним із головних тестувань 11-класників є математика.
Щоб досягти хорошого результату слід чітко розрахувати час за який будете розв’язувати завдання.

Ось декілька основних порад, які не лише допоможуть вам у підготовці до ЗНО.
1. Взяти участь у пробному ЗНО.
Пробне ЗНО ознайомить вас із самою процедурою тестування, його змістом і структурою. Участь у ньому допоможе вам відшукати правильну стратегію при виконанні різних видів завдань. Варто також і самостійно в онлайн-режимі виконувати тестові завдання. Це допоможе відчути впевненість у своїх силах, при здобутті певного досвіду.
2. Пригадуємо і сортуємо знання «по поличках».
Часу до відповідального моменту лишилося не багато, тому слід правильно розрахувати свій час для систематизації знань. Для цього вам варто відшукати посібниками для повторення, аби пригадати матеріали минулих років. Коли ваші знання будуть «розкладені по поличках», то під час ЗНО ви вміло ними скористаєтесь.
3. Уважність при читанні умови і відповіді на неї.
Багато помилок діти допускають при поспішному і неуважному читанні умови завдання. І як наслідок – помилки у розв’язках. Тому потрібно уважно, вдумливо і неодноразово прочитати умову, а тоді давати відповідь.
4. Заняття з репетитором чи без нього.
Розв’язувати завдання під керівництвом репетитора – це один із перспективних способів здобути знання, відшукати і закріпити їх, а також побачити свої сильні і слабкі сторони. Такі заняття проходять за чітко складеним планом викладача, що допоможе за досить короткий термін засвоїти основні принципи і закони.
Якщо дитина не навчається з репетитором, то досить ефективним способом підготовки будуть колективні заняття з однокласниками. Так вони зможуть пояснити один одному незрозумілі моменти і ще раз засвоївши їх. У гуртку засвоєння знань швидше і легше, а посприяти вашій згуртованості може посприяти вчитель.
5. Під час тестування робити маленькі перерви.
Звичайно у ЗНО існують часові рамки, у які мають вкластися учні, але і паузи по 2-3 хвилини мають бути під час тестування. Це допоможе сконцентровано розпочати роботу з наступними завданнями. Не слід зациклюватись надто довго на одному завданні. Варто перейти до наступного, щоб не втратити дорогоцінний час, бо надалі може з’явитись паніка і хвилювання, що призведе до відповідного результату.
6. Знання формул «на зубок».
Обов’язково потрібно вивчити математичні формули. Вивчати формулу слід з розумінням, звідки вона випливла, а не просто зубрити.
Часто пишучи і виводячи формули ви краще їх запам’ятаєте.
Для цього можна скористатись довідником формул, а робота з ним напередодні ЗНО дасть хороший результат.
Схожі статті