• Як підготуватися до якісного проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)?

Як підготуватися до якісного проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)?
07.02.2019 Учням
Існує певна послідовність  для повної і якісної  підготовки до проходження ЗНО, а саме:

1.     Підготовку до ЗНО варто розпочати із визначення предметів з яких Ви будете  проходити тестування ЗНО. Після цього випускнику слід визначитися, до чого саме йому готуватися, як найшвидше виділити і проаналізувати факультети і спеціальності, що будуть йому цікаві, як майбутньому абітурієнту. А тоді зважити, які сертифікати ЗНО будуть потрібні, щоб вступити на обраний факультет.

2.     Скласти чіткий план  підготовки до ЗНО. Попередньо Вам необхідно визначити теми, які будуть мати місце в програмі ЗНО з того, чи іншого предмету. Далі скласти приблизні терміни для того, щоб опрацювати і освоїти об’єм навчального матеріалу від більш складного, до більш близького Вам.

3.     Коли вже складений план підготовки до ЗНО, то далі слід визначитись, яким способом Ви будете готуватися до тестів. Ефективною підготовкою буде самовизначеність у питанні: чи зможете Ви самостійно і якісно підготуватися до складання екзамену? Багато дітей проходять підготовчі курси або звертаються до послуг репетитора для удосконалення своїх знань. Хоча кожен учень потребує індивідуального підходу, та найбільш ефективними вважаються заняття з професійним репетитором, які обов’язково мають бути систематичними.

4.     Для випускників, які вирішили, що самостійно готуватися до ЗНО, потрібно уважно обирати літературу по якій Вони будуть удосконалювати свої знання. На сьогоднішній день існує безліч посібників з усіх предметів, але велика їх частина має суттєві недоліки і помилки.

5.     Опрацювати тести ЗНО минулих років з предметів, які Ви обрали, а також співставити ці предмети за складністю для Вас особисто. Проходження минулорічного тестування ЗНО допоможе Вам уявити, а в подальшому і підготуватися до того, чого чекати на тесті. Це допоможе Вам об’єктивно визначити рівень засвоєння навчального матеріалу з предметів, з якими Ви визначились. Звісно, що не потрібно засмучуватись, якщо на такому тестуванні Ви наберете низьку суму балів. Саме це допоможе вчасно  оцінити, які  Ваші недопрацьовані моменти. На них слід виділити більше часу і поставити їх на перше місце для опрацювання.

6.     Участь учня у пробному тестуванні, дуже корисна процедура, яка наблизить Вас до атмосфери справжнього ЗНО, допоможе знизити паніку і побороти тривогу на першому тесті ЗНО.

Отож, готовність здачі тесту ЗНО полягає у максимальній систематизації всіх отриманих знань і вмінь, які учень накопичував протягом усіх навчальних років.
Звичайно, якщо є недопрацьовані моменти, то їх потрібно надолужити.
Схожі статті